03-6888588
פורטל הרכב
פרסום זה מופץ כשרות צרכני לחברי מועדון הוֹט. אין לראות באמור בפרסום זה משום המלצה להתקשרות או לרכישה. תוכן הפרסום, לרבות בכל הנוגע למכירה מיוחדת כהגדרתה בחוק הגנת הצרכן, הוא באחריות הבלעדית הוא באחריות של החברות הרכב המפורסמות באתר בע"מבפורטל, ואין למועדון צרכנות הוֹט ו/או להסתדרות ההנדסאים והטכנאים ו/או להסתדרות האקדמאים במח"ר ו/או להסתדרות/לשכת המהנדסים ו/או לאיגוד העובדים הסוציאליים ו/או לחברת ישראכרט כל אחריות לאמור בפרסום זה. ט.ל.ח. דיוור זה של מועדון הוֹט הינו לפי מאגר מידע רשום מס' 1067794. המעוניין להימחק מהמאגר מתבקש להעביר למועדון הוֹט את בקשתו בצרוף שם ומשפחה, מס' ת.ז. (9 ספרות), לכתובת: ת.ד. 52485 תל אביב 67771 או בפקס: 03-6882923.

מאמר 1

 

 

 

מאמרים

נעים מאוד,
אני עסקת הליסינג הפרטי של שלמה רכב חדש,
מקדמה נמוכה, החזר חודשי  ל 36 חודשים החל מ 1239 ₪ כולל כיסוי ביטוחי מלא ו 3 טיפולים


5 סיבות מעולות מדוע עדיפה עסקת ליסינג פרטי תפעולי בשלמה רכב חדש :
1. רכב זה לא נכס זה מוצר צריכה שמאבד מערכו כל הזמן  : על זה כולנו מסכימים,  אז בטח גם תסכימו שלרכוש רכב מהאשראי של משק הבית / העסק זה לא מהלך נכון כלכלית


2. הוצאות ידועות מראש  : אחד הדברים שמשקי בית ועסקים אינם אוהבים זה 'הוצאות לא צפויות' . בעסקת הליסינג הפרטי אתה לא מושפע מירידת הערך של הרכב שמגיעה לעשרות אחוזים ומשתנה מרכב לרכב ומתקופה לתקופה. העסקה מאפשרת לשלם החזר חודשי שאינו תלוי 'בשוק' של הרכב ואף מאפשרת בתוספת להחזר החודשי להיות פטור מהשתתפות עצמית ומדו"ח השבה לקדמות הנהוג בסיום עסקאות ליסינג ושיכול להגיע לאלפי ₪.

3. אפשרות גמישה והוגנת לסיום מוקדם של העסקה : הצרכים של כולנו משתנים ומה שנכון להיום לא בטוח נכון לעוד שנתיים לכן בעסקת הליסינג הפרטי בשלמה רכב חדש תוכלו לאחר 18 חודשים להחזיר את הרכב מכל סיבה כאשר הפיצוי המוסכם הוא תשלום של חודש אחד מראש בלבד.

4. נוחות = זמן של הלקוח : זה לא סוד שלמכור רכב זה תהליך שיכול להיות ארוך ולעיתים מתיש, בסיום עסקת הליסינג הפרטי פשוט מחזירים את הרכב ולא מתעסקים עם המכירה. ובכלל ראוי ורצוי לדעת , העסקה קלה  ופשוטה ונוחה.

5. שווי שימוש ופגיעה בתנאים סוציאליים ?!  לא אצלנו !  הרבה מהלקוחות שחישבו את שווי השימוש והפגיעה בתנאים הסוציאליים ברכב מהעבודה גילו שבמעבר לליסינג הפרטי הם חוסכים אלפי ₪ בשנה.

• כפוף לתנאי ההסכם


מתלבטים ? רוצים לשמוע עוד ?
השאירו פרטים , יועצי הליסינג יחזרו אליכם עם הצעות המותאמות לצרכים האישיים שלכם